Katalóg Lodge - Ubytovanie na SLOVENSKU
UBYTOVANIE NA SLOVENSKU
EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishCzechPolishHungarian
Hlavná stránka Pre ubytovateľov Kontakt
Ubytovanie v kraji
Hľadaj ubytovanie
Kraj:
alebo
Región: Okres: Typ zariadenia: Mesto, obec:
Popis zariadenia:

Typy zariadení

Regióny, kraje - okresy  »  región Tatry

Chaty Tatra

Lokalita:Tatranská Štrba – Lieskovec
Región:Tatry
Okres: Poprad
Typ zariadenia:Penzión
Celková kapacita:32 lôžok
Cena od:16,00 € osoba/noc
Kontaktovať ubytovateľa
Obrázok 1
Chaty Tatra sa nachádzajú na úpätí Vysokých Tatier, v tichom lesnom prostredí chatovej osady Tatranská Štrba – Lieskovec, v nadmorskej výške 950 m. Svojou polohou sú ideálnym východiskom do všetkých okolitých národných parkov – Vysokých, Západných, Nízkych Tatier a Slovenského Raja, pričom ponúkajú pre chaty netypicky nadštandardné ubytovanie.
Obe chaty sú kompletne zrekonštruované, ponúkajú 12 + 20 postelí v šiestich a deviatich dvojlôžkových izbách (spojené aj oddelené postele). Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Väčšia z chát má možnosť tretej postele na izbách.
V oboch chatách je spoločenská miestnosť (a zároveň jedáleň) s krbom, kuchyňa vybavená sporákom, rýchlovarnou kanvicou, príslušenstvom na stolovanie (stolovacie servisy, príbory atď), chladničkou s mrazničkou. Spoločné ohnisko a vonkajšie posedenie. Spoločná príjazdová cesta k obom chatám, celoročné parkovanie pre 10 áut. Každá z chát má plynové vykurovanie, zavedenú pitnú vodu, elektrinu.

Nakoľko nemáme recepciu, ubytujeme hostí do 22,00 (po tejto hodine negarantujeme možnosť nástupu na pobyt). Žiadame hostí, aby nás kontaktovali aspoň deň vopred a uviedli čas príchodu na ubytovanie.

Stravovacie služby:
možnosť stravovania, ceny stravovania sú uvedené v cenníku na webovej stranke

Popis okolia:
V bezprostrednej blízkosti chát môžete pozorovať lesnú zver od veveričiek až po (vo výnimočnom prípade) medveďa. V zime sú v okolí udržiavané bežkárske trate, v lete je okolie chát ideálne pre peších turistov a cykloturistov. Lúku s ohniskom ocenia aj rodiny s deťmi.
10 minút pešo od chát sa nachádza zastávka ozubnicovej železnice, ktorá vás za 12 minút dopraví na Štrbské Pleso. Železničná stanica Štrba, ktorá spája Tatranskú Štrbu s Bratislavou a Košicami, je od nás 20 minút pešo.Kontaktovať ubytovateľa:
Vaše meno:

Telefón:
+421/915/555653
+421/911/867786

Webová stránka (v novom okne):
http://www.chaty-tatra.com/
Vaša emailová adresa: *)
Správa pre ubytovateľa:
Opíšte kontrolné čislo: 78178
Kontrolné číslo: *)

*) povinné údaje    

Fotogaléria:
Obázok 2Obázok 3Obázok 4Obázok 5Obázok 6Obázok 7Obázok 8Obázok 9

Ubytovanie: v horách,
Typy izieb: dvojlôžková, prístelka,
Vybavenie izieb: internet, kúpelňa,
Pre firmy: firemné akcie,
1


© lodge.sk 2002 - 2021