Katalóg Lodge - Ubytovanie na SLOVENSKU
UBYTOVANIE NA SLOVENSKU
EnglishFrenchGermanItalianRussianSpanishCzechPolishHungarian
Hlavná stránka Pre ubytovateľov Kontakt
Ubytovanie v kraji
Hľadaj ubytovanie
Kraj:
alebo
Región: Okres: Typ zariadenia: Mesto, obec:
Popis zariadenia:

Typy zariadení

Regióny, kraje - okresy  »  región Tatry

Guľa

Lokalita:Batizovce
Región:Tatry
Okres: Poprad
Typ zariadenia:Penzión
Celková kapacita:36 lôžok
Cena od:13,00 € osoba/noc
Kontaktovať ubytovateľa
Obrázok 1
Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Penzióne Guľa s kapacitou 36 lôžok, vrátane prísteliek. Priamo v budove penziónu si môžete vychutnávať dokonalý oddych v 4 komfortných 2-lôžkových izbách (s možnosťou prísteliek) s kúpeľňami a soc. zariadeniami. Penzión poskytuje aj možnosť lacnejšieho ubytovania v dvoj-, troj – a štvorlôžkových izbách s umývadlom a spoločnými soc. zariadeniami. Penzión Guľa sa nachádza v nádhernom prostredí majestátnych Vysokých Tatier, presnejšie v malebnom prostredí dedinky Batizovce. Vďaka svojej výbornej polohe Penzión Guľa ponúka celoročné ubytovanie, je skvelou voľbou pre milovníkov turistiky, cyklistiky a nadšencov pre spoznávanie okolitých krás a atrakcií Tatier ako Starý Smokovec, Tatranská Lomnica či Štrbské Pleso. Všetci milovníci zimných športov či už lyžovania, snowboardingu, bežkovania aj korčuľovania si u nás prídu na svoje počas bohato zasnežených dní v roku. Len 5,8 km od ubytovania sa nachádza známe lyžiarske stredisko Lopušná dolina, či Snowpark Lučivná, kde si prídu na svoje nároční aj menej nároční lyžiari či deti. Výbornú zábavu si vychutnáte taktiež v TOP lyžiarskych strediskách v Tatranskej Lomnici a na Štrbskom Plese.

Stravovacie služby:
Srdečne Vás pozývame do moderne zariadenej a štýlovej Reštaurácie Guľa. Počas pobytu si môžu naši hostia pochutnávať na bohatých raňajkách vynikajúcich s láskou pripravených obedoch čí večerách, ktoré sú podávané v zrekonštruovanej reštaurácii na prízemí penziónu. Reštaurácia Guľa sa zameriava na moderné aj klasické jedlá pripravované z čerstvých surovín, podľa gastronomických trendov. Ponúkame denné menu, jedlá na objednávku, pizza. Pre ubytovaných hostí ponúkame možnosť stravovania - plná penzia, pol penzia, resp. podľa dohody. Organizujeme svadby, stužkové, rodinné oslavy, firemné akcie.

Popis okolia:
Váš pobyt môžete spríjemniť aj relaxom v AquaCity Poprad, kde si i skvele oddýchnete a zabavíte sa. Vydať sa môžete aj za historickými pamiatkami v Popradskom múzeu, navštíviť môžete Kežmarok so svojim mestským hradom a dreveným artikulárnym kostolom z 18. storočia, Levoča s Kostolom sv. Jakuba a najväčším neskorogotickým oltárom z dielne Majstra Pavla z Levoče, ktoré sú aj pamiatkovými rezerváciami. Medzi ďalšie skvosty patria pamiatky Spiša zapísané v UNESCO,ako napr. gotický Spišský hrad, Spišská kapitula, Žehra, či pamiatkové rezervácie v ľudovej architektúry v Ždiari či Osturni.

Cenník:
Ubytovanie od 13 €/ osoba/noc, pri skupinových pobytoch poskytujeme individuálnce cenové ponuky a zľavyKontaktovať ubytovateľa:
Vaše meno: Osloboditeľov 231
059 35 Batizovce

Telefón:
+421905226534
+421948011960

Webová stránka (v novom okne):
http://www.hotelgula.sk/
Vaša emailová adresa: *)
Správa pre ubytovateľa:
Opíšte kontrolné čislo: 22952
Kontrolné číslo: *)

*) povinné údaje    

Fotogaléria:
Obázok 2Obázok 3Obázok 4Obázok 5Obázok 6Obázok 7Obázok 9Obázok 10Obázok 12Obázok 14Obázok 15

Ubytovanie: na vidieku, v horách, pri vode,
Typy izieb: dvojlôžková, trojlôžková, Štvorlôžková, prístelka,
Vybavenie izieb: internet, balkón, wc, sat. prijímač, kúpelňa, sprcha,
Športové vyžitie: bazén, kúpalisko, vodné športy, solárium, masáže, fitnes, wellness,
Spoločenské vyžitie, služby: diskotéka, detské ihrisko,
Pre firmy: firemné akcie, Školiaca miestnosť, kongresová sála,
Ostatné: bezbariérový prístup,
1


© lodge.sk 2002 - 2018